www.WYBURZENIAiWYKOPY.pl

WYBURZENIA I WYKOPY ŚLĄSK

O nas

Witamy Państwa na stronie należącej do naszej firmy POLDIM. Od pokoleń zajmujemy się oferowaniem Państwu usług z zakresy wyburzeń i wykopów. Dysponujemy sprzętem, który bez problemu podoła każdemu wyzwaniu. Współpracujemy z firmami budowlanymi oraz prywatnymi klientami.

Usługi z zakresu wykopów i wyburzeń są niezbędne podczas wielu prac budowlanych. Wykopy rowów, fundamentów lub przeprowadzenie innych prac na placach budowy - gdy pojawia się taka potrzeba, zjawia się tam nasza firma, która dysponuje narzędziami i doświadczeniem. Posiadamy profesjonalny i bezawaryjny sprzęt, co zapewni Państwu nie tylko szybkie wykonanie usługi, ale także najwyższą jakość.

W przypadku usług wyburzania, podejmiemy się rozbiórki każdego obiektu. Co więcej, dysponujemy kontenerami na gruz i odpadki budowlane. Zamawiając usługę zdobywają Państwo kompleksowy zestaw czynności, których podejmie się nasza firma - wyburzamy, porządkujemy place budowy, zajmujemy się wykopami. Wystarczy zgłosić do nas chęć współpracy i określić swój zakres potrzeb, a my dokonamy wyceny, przedstawimy ofertę i rozpoczniemy współpracę, którą na pewno zapamiętają Państwo jako tą profesjonalną i godną polecenia.

Nasza firma działa na terenie całego Śląska. Chętnie podejmiemy się wyzwań z zakresu wyburzeń i wykopów. Istnieje również możliwość wynajęcia kontenerów na gruz i odpady budowlane. Dysponujemy flotą aut transportujących kontenery oraz maszyny budowlane. Zawsze staramy się, aby nasi klienci byli w 100% zadowoleni z usług, jakie od nas otrzymają. Pilnujemy również, aby koszty nie były przesadnie wysokie. To cechuje prawdziwych fachowców. Zapraszamy do kontaktu i do podjęcia współpracy!